Tieto stránky využívajú súbory cookies. Prečítajte si informácie o tom, že ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Menu
Navštívili ste: > >

Magazín Yamuna

Život s Yamunou - šťastný život
04.12.2018 13:46:00
Telový krém, alebo telové maslo?

Viacerí nám už naznačili, že doteraz ani nevedeli, kedy a čo používať: kedy si natrieť pokožku telovým maslom, alebo telovým krémom. Prečítajte si náš najnovší blog a dozviete sa ktorý použiť!

10.12.2018 08:05:00
Kyselina hyalurónová: nie všetko je pravda, čo si na nete prečítate! Znova a znova sa potvrdilo, že nakoľko je v niektorých prípadoch internet nespoľahlivým zdrojom informácií. I napriek tomu, že v mnohých prípadoch nám skutočne uľahčuje život, predsa len obsahuje mnoho takých článkov, poznámok a textov, ktorých obsah sa ani zďaleka nepribližuje skutočnosti…
04.12.2018 12:11:19
7 čarovných účinkov oleja z hroznových jadierok Poznáme dva druhy ľudí: tí, ktorí už vyskúšali Sadu s olejom z hroznových jadierok Yamuna, a tí ktorí sa zatiaľ iba s myšlienkou pohrávajú. Pokiaľ patríte medzi tých, ktorých si už získala, tak nemusíte urobiť nič iné, ako súhlasne prikývnuť na bod č. 7, pre ktorý sadu milujeme aj my! Pokiaľ ste ju však ešte nevyskúšali, ale vzbudila vašu pozornosť, okrem iného aj to, prečo bola odmenená hodnota a kvalita tejto sady prestížnym ocenením, tak teraz zbystrite pozornosť!
02.12.2018 13:35:01
Čo vlastne znamená SLS? Pred troma týždňami mi jeden priateľ ukázal nohu, bola natoľko suchá, že sa mu vytvorili rany. Dala som mu jeden z našich sprchových gélov a povedala som len toľko, aby to vyskúšal.
Včera večer som sa s ním znovu stretla a celý šťastný mi ukazoval, že rany na nohe zmizli.

Vyhľadávanie