Tieto stránky využívajú súbory cookies. Prečítajte si informácie o tom, že ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Yamuna Čistiaca pleťová maska s morským bahnom

€ 9.90
Množstvo:ks
Skutočné znovuzrodenie pre Vašu pleť
1
Prepravné náklady od: € 3.25
Očakávané doručenie: 14 december 2023
Dostupnosť: Skladom

Popis:

Pleťová maska s morským bahnom je najlepším čističom pleti: odstraňuje nečistoty z hlbších vrstiev, vyplní póry horčíkom a stopovými prvkami. Morské bahno je známe vďaka svojim čistiacim účinkom, a bohatým minerálnym látkam. Okrem toho obsahuje tonizujúcu zmes esenciálnych olejov. Morské bahno má silný čistiaci účinok, pretože je schopné viazať nečistoty v bunkách a tým dodávať minerálne látky do pokožky, napr. horčík a iné stopové prvky.

Skutočné znovuzrodenie pre Vašu pleť!

 

Použitie:
K prášku pridajte vlažnú vodu, aby ste získali dobre rozotierateľný gél. Na výrobu pleťovej masky potrebujete 8 gramov (asi 2 vrchovaté čajové lyžičky) prášku a 24 gramov (24 ml) vlažnej vody. Po pridaní vody miešajte rýchlymi pohybmi, kým až kým hmota nebude hladká a bez hrudiek. Pripravenú pleťovú masku čo najskôr naneste v hrubej vrstve na vyčistenú pleť, nechajte 10-12 minút schnúť a potom ju stiahnite z tváre.

 

Typ pokožky: Zmiešaná
Špeciálne vlastnosti: Spevnenie pleti a pokožky
Zloženie: Ukľudňuje a osviežuje
morské bahno
rozmarínový olej
olej z citrónovej kôry

Recenzie

5.00
1 ohodnotenie
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
Recenzia
|
09/10/2020
Gélovito-krémovitá štruktúra dobre nalezie do pórov a vyčistí ich. Veľmi ľahko sa zlupuje po veľkých kusoch. Túto som vzala najmä kvôli obsahu horčíka.

Podrobnosti

Typ pokožky: Zmiešaná
Špeciálne vlastnosti: Spevnenie pleti a pokožky
Zloženie: Ukľudňuje a osviežuje
morské bahno
rozmarínový olej
olej z citrónovej kôry