Tieto stránky využívajú súbory cookies. Prečítajte si informácie o tom, že ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Yamuna mätové rezané mydlo

€ 3.49
Vôňa:
Bylinková
Množstvo:ks
Ochladzujúca sviežosť so silou mäty
1
Prepravné náklady: € 2.80
Dostupnosť: Skladom

Popis:

Yamuna mätové rezané mydlo pre rannú sviežosť! Unisex vôňa, svieže, mentolové mydlo, ktoré poskytuje ženám aj mužom príjemne ochladzujúci zážitok!

Použitie: Mydlo môžete použiť pri sprchovaní, alebo kúpeli.

Účinné látky: Na aromaterapiu
Účinok Na aromaterapiu
Prečo si vybrať tento kozmetický prípravok Yamuna - priateľský k pokožke? Šetrne čistí, aromaterapeutické účinky, vysoký obsah glycerínu, unisex vôňa, osviežujúci účinok
INCI Aqua, Sorbitol, Sucrose, Glycerin, Sodium Palmitate, Sodium Stearate, Sodium Laurate, Sodium Myristate, Propylene Glycol, Sodium Laureth Sulphate, Sodium Lauryl Sulphate, Rosmarinus Officinalis Flower Oil, Mentha Piperita Oil, Sodium Chloride, Titanium Dioxide, Limonene, Linalool, CI 19140, CI 42090

Recenzie

5.00
1 ohodnotenie
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
Napísať recenziu!
|
Overený nákup
18/10/2018
S mydlom som sa stretol vďaka svojej priateľke, a odvtedy som jeho fanúšikom. Je úplne jedno, aké je práve ročné obdobie, v každom dokonale obstojí. Osviežuje, alebo udržuje teplo, aj moja alergia je už minulosťou. Navyše, nech som používal hociktorý sprchovací gél, od všetkých ma svrbela pokožka. Odkedy používam toto mydlo, už sa nemusím škrabať. Podľa mňa je to ďaleko najlepší produkt – aj keď je pravda, že som veľmi zaujatý voči nemu.