Tieto stránky využívajú súbory cookies. Prečítajte si informácie o tom, že ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Yamuna Čistiaca pleťová maska s morským bahnom

€ 9.90
Množstvo:ks
Skutočné znovuzrodenie pre Vašu pleť
1
Prepravné náklady: € 2.50
Dostupnosť: Posledné 4 ks na sklade

Popis:

Pleťová maska s morským bahnom je najlepším čističom pleti: odstraňuje nečistoty z hlbších vrstiev, vyplní póry horčíkom a stopovými prvkami. Morské bahno je známe vďaka svojim čistiacim účinkom, a bohatým minerálnym látkam. Okrem toho obsahuje tonizujúcu zmes esenciálnych olejov. Morské bahno má silný čistiaci účinok, pretože je schopné viazať nečistoty v bunkách a tým dodávať minerálne látky do pokožky, napr. horčík a iné stopové prvky.

Skutočné znovuzrodenie pre Vašu pleť!

 

Použitie pleťovej masky je veľmi jednoduché:

K prášku pridajme vlažnú vodu v takom množstve, aby sme dostali natierateľný gél. Miešajme ho dovtedy, kým nedostaneme homogénnu konzistenciu, podobnú kyslej smotane. V čo najkratšom čase ju nanesme na dôkladne očistenú pleť, vynechajúc okolie očí a úst, následne ju nechajme schnúť 10-12 minút. Pleťová maska začne po niekoľkých minútach schnúť a po uschnutí sa dá ľahko stiahnuť

Typ pokožky: Zmiešaná
Špeciálne vlastnosti: Spevnenie pleti a pokožky
Zloženie: Ukľudňuje a osviežuje
morské bahno
rozmarínový olej
olej z citrónovej kôry

Recenzie

5.00
1 ohodnotenie
(1)
(0)
(0)
(0)
(0)
Recenzia
|
09/10/2020
Gélovito-krémovitá štruktúra dobre nalezie do pórov a vyčistí ich. Veľmi ľahko sa zlupuje po veľkých kusoch. Túto som vzala najmä kvôli obsahu horčíka.

Podrobnosti

Typ pokožky: Zmiešaná
Špeciálne vlastnosti: Spevnenie pleti a pokožky
Zloženie: Ukľudňuje a osviežuje
morské bahno
rozmarínový olej
olej z citrónovej kôry