Tieto stránky využívajú súbory cookies. Prečítajte si informácie o tom, že ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Yamuna Pleťová maska s čiernymi ríbezľami

€ 9.90
Množstvo:ks
Počas používania pleťovej masky v prášku sa rozšírené póry stiahnu, maska vsiakne prebytočný maz, pokožka bude čistejšia
2
Prepravné náklady: € 2.50
Dostupnosť: Posledné 4 ks na sklade

Popis:

Pleťová maska má ukľudňujúce a hydratujúce účinky, výrazne znižuje začervenanie pokožky. Pri pravidelnom používaní masky (raz za týždeň) bude mať Vaša pleť oveľa zdravšiu farbu. Odporúčame aj pre citlivú pokožku.

Pleťová maska obsahuje vitamín C, a výťažky z dužiny a semienka čiernych ríbezlí. Dužina ovocia je bohatá na flavonoidy, ktoré sú známe svojím účinkom posilňujúcim mikroobeh a krvné cievy.

Semená sú bohaté na gama linolenové kyseliny (omega-6), ktorá je jednou zo základných zlúčenín, ktoré posilňujú bunkové steny a zohrávajú dôležitú úlohu pri hydratácii pokožky.

K prášku pridajme vlažnú vodu v takom množstve, aby sme dostali natierateľný gél. Miešajme ho dovtedy, kým nedostaneme homogénnu konzistenciu, podobnú kyslej smotane. V čo najkratšom čase ju nanesme na dôkladne očistenú pleť, vynechajúc okolie očí a úst, následne ju nechajme schnúť 10-12 minút. Pleťová maska začne po niekoľkých minútach schnúť a po uschnutí sa dá ľahko stiahnuť.

Typ pokožky: Suchá, normálna

Recenzie

5.00
2 ohodnotenie
(2)
(0)
(0)
(0)
(0)
Recenzia
|
09/10/2020
Príjemne vonia, gélovito-krémovitá štruktúra dobre nalezie do pórov a vyčistí ich. Veľmi ľahko sa zlupuje po veľkých kusoch. Po odstránení ostáva pleť príjemne hydratovaná, to ma obzvlášť potešilo.
|
19/01/2020

Podrobnosti

Typ pokožky: Suchá, normálna