Tieto stránky využívajú súbory cookies. Prečítajte si informácie o tom, že ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

O nás

Od varenia mydla až po manufaktúru

 

Náš príbeh sa začal v roku 2002…

Láska k prírode a podnikateľský duch podnietili pána Kajtára, zakladateľa spoločnosti, aby začal vyrábať voňavé mydlá z prírodných zložiek, na základe dávno zabudnutých receptov. Tieto voňavé a penivé zázraky zožali okamžite obrovský úspech, ich pôvodné receptúry používame dodnes.

 

Ku dnešnému dňu je pre nás ochrana životného prostredia, láska k prírode a udržiavanie a ošetrenie krásy prírodným spôsobom najdôležitejším aspektom. Pri vytváraní našich produktov kladieme najväčší dôraz na kombináciu liečivých rastlín a moderných účinných látok, priateľských k pokožke.

 

Naše portfólio sa od 5 druhov mydiel rozrástlo ku dnešnému dňu na vyše 300 produktov. Vplyvom rozširujúceho sa dopytu sme ponuku rozšírili o mydlá, lisované za studena, sprchové gély, soli do kúpeľa s liečivými bylinkami a masážne oleje. Môžeme vyhlásiť, že dnes už ponúkame produkty na ošetrenie prakticky každej časti tela.

 

Vďaka neustálemu vývoju za posledných dvanásť rokov sme sa rozrástli na kozmetickú firmu XXI. storočia. Spokojnosť našich zákazníkov ďalej rastie, veď pomer cena - hodnota /kvalita našich produktov je na kozmetickom trhu jedinečná. Okrem cenovej stratégie kladieme vysoký dôraz aj na kvalitu. Okrem účinných látok, priateľských a šetrných k pokožke, vyrábame naše produkty Prémiovej kvality pre budúce kozmetičky a bežných ľudí, z prírodných základných zložiek, pomocou modernej výrobnej technológie.

 

Každý piaty človek na zemi trpí nejakým kožným ochorením, problémom. Pracujeme na tom, aby sme na tieto problémy mohli poskytnúť účinnú pomoc každému. Osobitnú pozornosť venujeme zákazníkom s citlivou pokožkou, ktorí prípravky na ošetrenie pokožky nakupovali doteraz v lekárňach.

 

Naše kozmetické prípravky sú vyrobené bez použitia parabénov, parafínov a Sodium Lauryl Sulfate (SLS).

 

  • Naše kozmetické prípravky vyrábame ručne.
  • Vyberať si môžete spomedzi viac ako 300 druhov.
  • Pracujeme s čistými prírodnými surovinami, ktoré sú šetrné k pokožke.

 

Našu profesionálnu ponuku sústavne rozširujeme v tomto duchu. Vyrábame aj masážne krémy, telové gély, telové masky a masky na tvár, ampulky s obsahom koncentrátu, vďaka čomu sme si získali aj dôveru kozmetičiek.

 

Ďakujeme, že ste navštívili našu stránku a že Vás naše produkty zaujali. Sme si vedomí skutočnosti, že za naše úspechy vďačíme Vám, našim zákazníkom, preto sa snažíme čo najviac vyhovieť požiadavkám našich zákazníkov. Veríme, že Vaša dôvera, záujem o naše produkty a zanietenosť bude ďalej rásť.