Tieto stránky využívajú súbory cookies. Prečítajte si informácie o tom, že ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

3 + 1 dôvodov, prečo telový peeling nemôže chýbať ani z Vašej kúpeľne

3 + 1 dôvodov, prečo telový peeling nemôže chýbať ani z Vašej kúpeľne
Na trhu je veľký výber sprchovacích gélov, preto je ťažké vybrať si. Na základe čoho vyberáme?
Väčšinou rozhoduje vôňa, potom samozrejme cena a ak je naša pokožka problematická, potom vyberáme podľa tohto. 
Prečo sú dobré telové sprchové peelingy pre našu pokožku? Prečo ich vlastne používať?

1. Naša pokožka sa neustále obnovuje, preto sa na jej povrchu hromadia nečistoty a odumreté kožné bunky, pod ktorými sa skrýva nová jemná pokožka. Ak pomôžeme našej pokožke pravidelnou exfoliáciou, bude oveľa hodvábnejšia, zdravšia a jemnejšia.

2. Yamuna Telový peeling Pluméria a jazmín exfoliuje pokožku prírodnou zložkou – časticami hnedého cukru, takto predchádzame aj znečisteniu životného prostredia mikroplastami.  

3. Dokonale hydratuje. Ak počas sprchovania budete používať telový peeling, garantujeme, že už nebudete potrebovať telové mlieko, lebo peeling obsahuje veľké množstvo kakaového masla. Naši zákazníci ho majú veľmi radi práve pre túto jeho vlastnosť. 

+1 Má božskú vôňu! Síce tieto rastliny nie sú veľmi rozšírené, ale majú príjemnú, nie príliš sladkú kvetinovú vôňu, ktoré Vás ľahko zvedú.

Tajomstvom hodvábnej a krásnej pokožky nie je iba dostatočná hydratácia. Treba ju tiež pravidelne zbavovať suchých kožných buniek a tým prispievať k jej pružnosti. Neexistuje nič lepšie, ako raz do týždňa  jemná masáž telovým peelingom, ktorá pokožku prekrví a zanechá ju zamatovo hebkú. 
Štítky: kakaove maslo