Tieto stránky využívajú súbory cookies. Prečítajte si informácie o tom, že ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Menu

Dodanie tovaru a cena prepravy

Pri nákupe nad 35 € dodanie tovaru zadarmo!

Objednaný tovar doručení kuriérska spoločnosť GLS do 1 až 2 pracovných dní odo dňa expedície zásielky. Žiaľ, prácu GLS nedokážeme ovplyvňovať, preto nevieme vyžiadať ani zaručiť presný termín dodania tovaru.

Naše skúsenosti ukazujú, že sa kuriéri GLS snažia pružne reagovať na žiadosti uvedené v rubrike „Poznámka zákazníka“.

Telefónne číslo zadané počas registrácie uvádzame aj na balíkoch, preto ak Vás kuriér nenájde na uvedenej adrese, zavolá Vám, prípadne pošle sms správu, a následne si dohodnete miesto a čas prevzatia zásielky.

Ak tovar objednáte do 11:30 hodiny, zásielka bude doručená najneskôr do 2 pracovných dní.

Ak chcete sledovať pohyb Vašich kozmetických prípravkov šetrných k pokožke, môžete tak urobiť zadaním čísla balíka v on-line systéme GLS služby tu. Číslo Vášho balíka dostanete e-mailom od kuriérskej služby GLS.

Ceny prepravy sú nasledovné:

Doručenie kuriérom:

pri objednávke do 34,99 € - 2,80 €

pri objednávke od 35,- € – doprava zdarma

Kuriérska služba GLS doručí Vašu objednávku do 1 až 2 pracovných dní medzi 8,00 – 17,00 od expedície balíka. GLS v deň doručenia zásielky informuje o doručení zásielky prostredníctvom sms správy. Pri zadaní objednávky nezabudnite uviesť Vaše telefónne číslo!

V prípade potreby môžete kontaktovať pracovníkov kuriérskej služby GLS počas pracovných dní v čase od 8,00 do 17,00 hod. na nasledovnom telefónnom
čísle: +421 45 52 42 500* alebo 18 585*. Nezabudnite si pripraviť číslo svojho balíka.

Ak Vás kuriér nenájde na Vami zadanej adrese, tak sa balík dostane do regionálneho depa, a GLS automaticky vykoná ďalší pokus o jeho doručenie.

Prevzatý balík si dôkladne skontrolujte v prítomnosti kuriéra. V prípade zistenia porušeného alebo poškodeného obalu odporúčame zásielku neprebrať, a riešiť priamo s vodičom kuriérskej služby na mieste zápisom o škode. V prípade prevzatia poškodenej zásielky žiadame o nahlásenie tejto udalosti najneskôr do 24 hodín od prevzatia zásielky na e-mail zakaznickyservis@yamuna.eu, kde Vám radi poradíme, že ako máte postupovať. V prípade reklamácie nevyhadzujte obal, lebo môže byť dôkazom.

Vrátenie alebo výmena tovaru

Zákazník má právo na základe zákona č. 102/2014 Z. z. o ochrane spotrebiteľa pri predaji tovaru alebo poskytovaní služieb na základe zmluvy uzavretej na diaľku alebo zmluvy uzavretej mimo prevádzkových priestorov predávajúceho a o zmene a doplnení niektorých zákonov podľa ustanovení § 7 a nasledujúcich právo odstúpiť od kúpnej zmluvy do 14 kalendárnych dní odo dňa prevzatia tovaru za nasledovných podmienok:

1. Spotrebiteľ o svojom zámere odstúpiť od zmluvy musí informovať Predávajúceho zaslaním e-mailu alebo zavolaním na zákaznícku linku.
 

2. Právo na odstúpenie od zmluvy sa vzťahuje na všetky produkty, ktoré prídu späť na adresu spoločnosti Yamuna Europe v nepoškodenom, nerozbalenom a v originálnom balení.
 

3. Spotrebiteľ nemá nárok na právo odstúpiť od zmluvy v prípade produktov uzavretých v ochrannom obale, ktoré nie je vhodné vrátiť späť z dôvodu ochrany zdravia alebo z hygienických dôvodov a ktorého ochranný obal bol po dodaní porušený/ otvorený (napr. kozmetika, krémy, dezodoranty, make-up, púder, atď.) Odstúpenie od zmluvy bez udania dôvodu nie je možné ani v prípade, ak už bol tovar čiastočne spotrebovaný! Pokiaľ tovar už bol rozbalený a používaný, potom nie je možné ho na základe hygienických dôvodov vrátiť.
 

4. Právo na odstúpenie od zmluvy sa nevzťahuje na produkty, ktoré boli poškodené po prevzatí.
 

5. Predávajúci vráti cenu tovaru najneskôr do 14 dní od doručenia oznámenia o odstúpení od zmluvy a vráteného tovaru, a to prevodom na bankový účet Spotrebiteľa. Záruka vrátenia peňazí sa nevzťahuje na prepravné náklady. Náklady na prepravu tovaru k nám znáša Spotrebiteľ.

Adresa zasielania tovaru: Sylvia Kottrová, Pivničný rad 689, 946 31 Chotín.
 

6. Predávajúci nevracia peniaze za tovar, ktorý bol čiastočne spotrebovaný. Tento bude Spotrebiteľovi odoslaný späť, na náklady zákazníka.
 

7. Ak platba za tovar prebehla vopred platobnou kartou alebo bankovým prevodom, v prípade odstúpenia od zmluvy pred doručením tovaru, alebo 14 dní po
jeho obdŕžaní, Predávajúci prevedie cenu tovaru na bankový účet Spotrebiteľa. Prevedená suma bude znížená o poplatok za bankový prevod.

 

8. Spotrebiteľ v prípade výmeny tovaru nemá nárok na zvýhodnenú cenu prepravy. Ak aj celková cena reklamovaného tovaru presiahne hodnotu 35 €, poplatky za balné a poštovné spojené s výmenou znáša Spotrebiteľ.  
 

9. Ak Spotrebiteľ pošle Predávajúcemu späť balík formou dobierku, v takomto prípade ho Predávajúci neprevezme a bude vrátený Spotrebiteľovi.
 

Viac informácií Vám poskytneme na telefónnom čísle: 0919 366 212 alebo nám môžete napísať e-mail na zakaznickyservis@yamuna.eu.

Vyhľadávanie