Tieto stránky využívajú súbory cookies. Prečítajte si informácie o tom, že ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

Čistiaci balíček pre mastnú pleť

€ 11.80
Množstvo:sada
Čistiaci balíček pre obnovenie krásy vašej pleti. 
Nehodnotené
Prepravné náklady od: € 3.25
Očakávané doručenie: 13 december 2023
Dostupnosť: Skladom

Popis:

1 ks Ichtyolové rastlinné mydlo
1 ks Pleťové tonikum so šalviou bez alkoholu

Darček: Bomba do kúpeľa s harmančekom 

Ichtyolové mydlo lisované za studena 110g
Čistenie pleti je prvým a najdôležitejším krokom rannej a večernej starostlivosti o pleť. Aktívne zložky kozmetiky sa ľahšie dostávajú do čistej pokožky. Ak sa pozriete na ichtyolové rastlinné mydlo, tak sa pravdepodobne spýtate, že čo ten ichtyol vlastne je? Ichtyol je zlúčenina organického uhlíka rozpustného vo vode, ktorý sa vyrába z tirolskej vulkanickej horniny. Vďaka svojmu protizápalovému, antiseptickému, upokojujúcemu účinku regulujúcemu funkciu mazovej žľazy sa dlhodobo používa na liečbu mastnej, aknóznej pokožky. Odporúča sa používať, ak máte problémy s akné alebo Vás trápia iné zápalové problémy. Navlhčite si tvár teplou vodou, očistite si tvár a čelo mydlom a potom zmyte veľkým množstvom vody. Mydlo je vhodné aj ja akné, ktoré sa vyskytujú na chrbte.

Pleťové tonikum so šalviou bez alkoholu 150 ml
Pleťové tonikum bez obsahu alkoholu jemne čistí pokožku bez toho, aby ju vysušila. Tonikum obsahuje šalviu, ktorá vyživuje pokožku, redukuje produkciu tuku a mazu, preto ho odporúčame na ošetrenie mastnej pokožky. Potom, ako ste si umyli tvár mydlom, pretrite si pleť tampónom namočeným v toniku.

Recenzie

Pre tento produkt ešte nebola napísaná užívateľská recenzia.
Recenzia