Tieto stránky využívajú súbory cookies. Prečítajte si informácie o tom, že ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

4 + 1 tip na originálny darček ku Dňu matiek

4 + 1 tip na originálny darček ku Dňu matiek

Druhá májová nedeľa je dňom, kedy majú sviatok naše mamičky.  V tento deň sa im chceme poďakovať za ich celoživotnú lásku a oddanosť. Niekedy malá pozornosť vyvolá najväčšiu radosť.

Priniesli sme vám niekoľko nápadov, ako môžete urobiť tento deň skutočne výnimočným pre vašu mamičku.

1. Povedzte jej za čo ste vďačný

Je až neuveriteľné čo všetko pre nás v živote urobila naša mama. Nespočetné množstvo prebdených nocí, pomocná ruka vždy keď sme potrebovali, povzbudenie, spoločný plač alebo spoločný smiech, podpora, pochopenie, dobré rady do života. Keď sa na vás pozrie, pravdepodobne ani nechápe, ako mohol ten čas tak rýchlo utiecť.

Verte tomu, že samotné poďakovanie bude pre ňu znamenať veľa. Objímte ju s celou láskou svojho srdca a poďakujte sa za všetko, čo pre vás urobila.

2. Prekvapte ju jej obľúbeným kvetom

Ktorá mama by sa neroztopila pri pohľade ako jej dieťa daruje voňavú kvetinu? Je to jedno, či to bude jeden kvet alebo veľká kytica. Hlavne, že to bude darované s láskou. Ak je vaša mama milovníčkou izbových rastlín, tak ju potešte črepníkovým kvetom.

3. Trávte spolu čas, zorganizujte spoločný program

Položte si ruku na srdce a zamyslite sa nad odpoveďou na otázku: kedy ste strávili kvalitný čas so svojou mamou?

Ak na túto otázku odpoviete: „už dosť dávno,“ potom môže byť Deň matiek skvelou príležitosťou na to, aby ste išli spolu na výlet, alebo do kina, či na dobrú kávu. Môžete ju prekvapiť aj spoločným relaxačným wellness víkendom.

4. Uvarte jej obľúbené jedlo

Vieme, že neexistuje lepšie, ako mamine jedlo. Na druhej strane by sa určite veľmi potešila, keby ste jej potajomky pripravili obľúbené jedlo.

Ak ju chcete prekvapiť niečím špeciálnym, alebo tento rok vám nenapadol žiadny originálny darček, alebo vám došla inšpirácia, pozrite si našu ponuku kozmetiky a vyberte niečo, čo by ju potešilo.