Tieto stránky využívajú súbory cookies. Prečítajte si informácie o tom, že ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

3 tipy prečo je potrebné na jeseň používať pleťové masky

3 tipy prečo je potrebné na jeseň používať pleťové masky
Zatiaľ čo nádherné farby jesene naše oči potešia, naša pleť – priznajme si to –pokles teploty, vlhké a veterné počasie až tak nemá rada. Pleť sa začne dehydratovať, čo môže spôsobiť bledosť, začervenanie, prípadne suchosť a citlivosť. 

Jesenné obdobie je najlepšie na obnovu a regeneráciu pleti. K tomu odporúčame najmä naše práškové pleťové masky, pretože obsahujú zložky, ktoré dodajú pleti potrebné živiny v koncentrovanej forme. Navyše neobsahujú žiadne konzervačné látky. Čerstvo vymiešané pleťové masky treba naniesť na tvár so štetcom alebo lyžičkou a stačí nechať pôsobiť vzácne účinné látky.

Pozrime sa na to, že prečo je nevyhnutné aspoň raz týždenne používať pleťové masky. 

 

1. Obnovte svoju pleť. 
Naše pleťové masky anti-aging a s obsahom kolagénu si zamilujete už po prvom použití.

Do pleťovej masky anti-aging sme pridali acerolu. Acerola je bohatá na vitamín C a antioxidačné látky, poskytuje bunkovú ochranu, má mimoriadne pozitívny účinok na elasticitu pleti a má protizápalový účinok. 
Pleťovú masku s kolagénom sme spojili s ryžovým práškom. Toto dokonalé duo vytvorí na vašej pleti jemnú vrstvu a napne ju. Už po prvom použití bude vaša pleť citeľne jemnejšia a hodvábnejšia.

 

2. Čierne ríbezle, alebo rozkošná maska na regeneráciu pleti.
Jeden z našich veľkých favoritov, ktorý si zamilujú všetky typy pleti, obzvlášť v tomto ročnom období. Toto úžasné ovocie hydratuje a osvieži, vaša pleť bude vyzerať zdravšie a jasnejšie. 


3. Vyplňte póry horčíkom a stopovými prvkami.
Yamuna Čistiaca pleťová maska s morským bahnom čistí a vyživuje pleť. Pri pravidelnom používaní bude vaša pleť ako znovuzrodená. Okrem toho obsahuje tonizujúcu zmes esenciálnych olejov.  


+ 1 tip od Yamuny, čomu sa oplatí venovať pozornosť...
Používajte také čistiace prostriedky na tvár, ktoré nevysušujú pleť. Ideálnou voľbou je  napríklad Yamuna pleťové tonikum bez obsahu alkoholu, ktoré jemne vyčistí bez toho, aby pleť vysušilo. Výťažok so šalvie vyživuje a redukuje tvorbu kožného mazu.

Nezabúdajte ani na správnu hydratáciu a ochranu pleti a ona sa vám za starostlivosť poďakuje.