Tieto stránky využívajú súbory cookies. Prečítajte si informácie o tom, že ako používame cookies a ako ich môžete odmietnuť nastavením svojho prehliadača.

2 spôsoby ako ste masážny olej ešte určite nikdy nepoužili

2 spôsoby ako ste masážny olej ešte určite nikdy nepoužili
Ak počujete pojem “masážny olej”, z jeho pomenovania jednoznačne vyplýva spôsob používania. Bylinné zložky v Yamuna masážnych olejoch vyživujú a zjemňujú pokožku, pričom ich príjemná vôňa priaznivo pôsobí aj na nervový systém. Po masáži sa budete cítiť fantasticky, plný energie, svieži od hlavy až po päty.
Viete, že ako ešte môžete používať Yamuna masážne oleje? 

Ak máte problémy so suchou pokožkou, tak zbystrite pozornosť. 

     1. Používajte ako olej do kúpeľa
Nalejte 1 polievkovú lyžicu oleja do vane s teplou vodou. Teplá voda uvoľňuje póry a uľahčuje priestupnosť mierne roztopeného oleja ľahko sa dostať do pokožky. Po kúpeli budete cítiť, že vaša pokožka je oveľa jemnejšia a hydratovanejšia. Ak nemáte veľmi suchú pokožku, nebudete potrebovať ani telové mlieko.
K relaxácii odporúčame medovkový alebo levanduľový masážny olej, ak sa potrebujete osviežiť, zvoľte masážny olej Sport alebo s granátovým jablkom.

     2. Používajte ako telové mlieko
Nemáte radi hutné, ťažko vstrebateľné telové mlieka, ktoré sa často ťažko rozotierajú? Potom začnite používať masážne oleje. Nakvapkajte trochu oleja do dlane a rozotrite po pokožke. Rastlinný olej sa veľmi ľahko vstrebe a zanecháva príjemný hodvábny pocit a jemnú vôňu, ktorá dlhú dobu zostáva na pokožke.

Ak máte citlivú pokožku, tak si vyberte masážny olej s aloe vera, a ak chcete voňavú výživu pre pre svoju pokožku, odporúčame masážny olej s olejom z hroznových jadierok.

Kompletnú ponuku masážnych olejov si môžete pozrieť TU.